Lärarna

Tveka inte att höra av er om ni har funderingar.
Vi nås lättast på mail, så kan vi ringa upp eller maila tillbaka under dagen.

Linda Söderström                                                            Pernilla Kans
linda.soderstrom@karlstad.se                                          pernilla.kans@karlstad.se
Mentor för klass 6a                                                           Mentor för klass 6b
Matte, No, Teknik, Engelska                                             Svenska, So,Bild, Engelska

Maria Mellqvist
maria.mellqvist@karlstad.se
Mentor för klass 6b
Engelska,Samhällskunskap, Matte,resurs

 

lararna

Andra undervisande lärare i klasserna:

Ulf Karlsson – idrott
ulf.karlsson@karlstad.se

Christina Högberg – Textilslöjd
christina.hogberg2@karlstad.se

Linda Wall- Träslöjd
linda.wall@karlstad.se

Jonas Helander – musik
jonas.helander@karlstad.se

Mona Hamnén – Hemkunskap (Norrstrandsskolan)
mona,hamnen@karlstad.se

Anne Kihlman- Spanska ( Norrstrandsskolan)
anne.kihlman@karlstad.se

Johanna Holmsten – Franska ( Norrstrandsskolan)
johanna.holmsten@karlstad.se

Maria Olsson – Tyska (Norrstrandsskolan)
maria.olsson2@karlstad.se

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

record your voice
Time: 00:00
Level:
Status: